Výuka pro MŠ | Hastrmánci

Výuka pro MŠ

V rámci našich služeb jsme schopni zajistit kurzy plavání i pro mateřské školy. Plaveme ve wellness Centru Hastrmánci Modřice a na Vaše přání jsme schopni zajistit kvalifikované instruktory s akreditací MŠMT i na Vámi vybraný bazén.

Bazén v Centru Hastrmánci Modřice má rozměry 10,4 x 4 m a hloubku 1,3 m. Je schválen pro plavání dětí od 6 měsíců a v současnosti ho využívá pro své kurzy plavání např. Mateřská škola Modřice.

Děti ve vodě nestačí, proto je i výuka přizpůsobena na hlubokou vodu, kdy děti mají během lekce nadlehčovací plavecké pomůcky, které jim usnadní se pohybovat v bazénu bezpečně a zároveň si lépe osvojit plavecké dovednosti. Voda je ohřívána na 32°C a v případě zájmu je možnost v rámci kurzů také využít vířivku, parní a finskou saunu.

Délka výukové hodiny je dána věkem dětí a požadavky MŠ. Výuka je stejně jako naše kurzy pro rodiče s dětmi formou zábavy. Děti se nenásilným nácvikem naučí plavecké způsoby a orientaci ve vodě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás pro více informací. Pro vytvoření finanční nabídky, budeme potřebovat znát věk dětí, počet dětí, počet lekcí.

Aktuality


Najdete nás i na Facebooku