Mořské panny | Hastrmánci

Mořské panny

Staň se mořskou pannou nebo princem a vychutnej si výjimečný pocit svobody pod vodní hladinou aktuálně v roce 2023 14.1., 11.2., 4.3., 1.4., 29.4., 27.5., 24.6..

Lekce plavání mořských panen naleznete každý měsíc u nás v nabídce. Lze zajistit výuku i v rámci dětské oslavy u nás ve wellness centru nebo individuální hodiny výuky plavání mořských panen pro kamarádky dle Vašich přání a požadavků. LEKCE JSOU V BAZÉNU S TEPLOTOU VODY 32 STUPŇŮ, proto si účastníci opravdu užijí celý čas lekce a nejsou jako ve standardním plaveckém bazénu promrzlé.

V našich lekcích se naučíte plavat s ploutví, jakou mají opravdové mořské panny. Přijďte a přesvědčte se sami. Cena lekce je 550,- Kč, lekce trvá hodinu a  v ceně je půjčovné kostýmu  (s vlastním kostýmem 450,- Kč). Předpokladem účasti na kurzu jsou dobře zvládnuté plavecké základy. Lekce je bez nároku na náhradu, v případě nemoci za sebe lze poslat náhradu.         

A pokud Vám nestačí jednotlivé lekce máme i kurz plavání mořských panen a princů na druhé pololetí! Kurz od 6.9.22 – 31.1.23 ( 27.12. se neplave – Vánoce). Celkem 21 lekcí, cena na pololetí včetně půjčovného kostýmu 8568,-Kč, cena s vlastním kostýmem 7056,-Kč.  Kurz probíhá v Bazén Modřice (Městská hala Modřice).                        

Jsme autorizovaným obchodním partnerem společnosti Happy Tails, která je prvním českým výrobcem kvalitních monoploutví a kostýmů mořských panen s letitými zkušenostmi v oboru mermaiding. Více naleznete na https://www.happytailscz.cz/

Aktuality


Najdete nás i na Facebooku