Mořské panny | Hastrmánci

Mořské panny

taň se mořskou pannou a vychutnej si výjimečný pocit svobody pod vodní hladinou aktuálně v soboty 4.5., 18.5., 8.6., 22.6.2019.

Lekce plavání mořských panen naleznete každý měsíc u nás v nabídce. Lze zajistit výuku i v rámci dětské oslavy u nás ve wellness centru nebo individuální hodiny výuky plavání mořských panen pro kamarádky dle Vašich přání a požadavků. Lekce vede bývalá aquabela a instruktorka plavání Ivana. LEKCE JSOU V BAZÉNU S TEPLOTOU VODY 32 STUPŇŮ, proto si dívky opravdu užijí celý čas lekce a nejsou jako ve standardním plaveckém bazénu promrzlé.

V našem kurzu se naučíte plavat s ploutví, jakou mají opravdové mořské panny. Přijďte a přesvědčte se sami. Cena lekce je 390,- Kč, lekce trvá hodinu a  v ceně je půjčovné kostýmu  (s vlastním kostýmem 320,- Kč). Předpokladem účasti na kurzu jsou dobře zvládnuté plavecké základy.                                     

Přihlášení na mob: 773 998 222.

Jsme autorizovaným obchodním partnerem společnosti Happy Tails, která je prvním českým výrobcem kvalitních monoploutví a kostýmů mořských panen s letitými zkušenostmi v oboru mermaiding. Více naleznete na https://www.happytailscz.cz/

hastr17_morskepany-a4

Aktuality


Najdete nás i na Facebooku