Mořské panny | Hastrmánci

Mořské panny

Staň se mořskou pannou nebo princem a vychutnej si výjimečný pocit svobody pod vodní hladinou aktuálně v roce 2022 8.1., 29.1., 19.2., 19.3., 9.4., 7.5.,4.6..

Lekce plavání mořských panen naleznete každý měsíc u nás v nabídce. Lze zajistit výuku i v rámci dětské oslavy u nás ve wellness centru nebo individuální hodiny výuky plavání mořských panen pro kamarádky dle Vašich přání a požadavků. LEKCE JSOU V BAZÉNU S TEPLOTOU VODY 32 STUPŇŮ, proto si účastníci opravdu užijí celý čas lekce a nejsou jako ve standardním plaveckém bazénu promrzlé.

V našich lekcích se naučíte plavat s ploutví, jakou mají opravdové mořské panny. Přijďte a přesvědčte se sami. Cena lekce je 450,- Kč, lekce trvá hodinu a  v ceně je půjčovné kostýmu  (s vlastním kostýmem 380,- Kč). Předpokladem účasti na kurzu jsou dobře zvládnuté plavecké základy.          

A pokud Vám nestačí jednotlivé lekce máme i kurz plavání mořských panen a princů na druhé pololetí, kde je pár volných míst! Kurz od 1.2. – 28.6.22 ( 8.3. se neplave – jarní prázdniny). Celkem 21 lekcí, cena včetně půjčovného kostýmu 7140,-Kč, cena s vlastním kostýmem 5880,-Kč.  Kurz probíhá v Bazén Modřice (Městská hala Modřice).                        

Jsme autorizovaným obchodním partnerem společnosti Happy Tails, která je prvním českým výrobcem kvalitních monoploutví a kostýmů mořských panen s letitými zkušenostmi v oboru mermaiding. Více naleznete na https://www.happytailscz.cz/

Aktuality


Najdete nás i na Facebooku