Rodiče s dětmi | Hastrmánci

Rodiče s dětmi

Plavání probíhá v moderním wellness Centru Hastrmánci, Masarykova 1018 (budova Senecura), Modřice, naproti Fun Baby. Před budovou je zastávka MHD (autobus 49) a možnost bezproblémového parkování.

V rámci kurzů plavání dětí máte možnost využít bazén s teplotou vody 31-32°C.  Bazén má rozměry 10,4 x 4 metry a hloubku 1,3 metrů. K dispozici je vířivka, parní sauna, finská sauna, odpočinková místnost. Teploty v saunách jsou přizpůsobeny pro možnost saunování dětí.

Kurzy plavání dětí s rodiči probíhají v pondělí, úterý, středu, čtvrtek dopoledne i odpoledne v pátek a v sobotu dopoledne. 

Plaveme s dětmi od 6 měsíců do mladšího školního věku. Děti jsou rozděleny dle věku dítěte a pokročilosti do skupinek. Kojenci od 6 týdnů do 6 měsíců mohou plavat pouze ve vaničkách viz. vaničkování.

Nabízíme kurzy plavání dětí s rodiči. Lekce trvá 60 minut (zahrnuje 5 minut rozplavání v bazénu s možností využití přítomnosti zkušené instruktorky plavání pro případné dotazy k problematice plavání dětí a 25 minut řádné lekce plavaní pod vedením instruktorky), následně má rodič s dítětem možnost využit whirpool, finskou a parní saunu po dobu 30 minut. Maximální počet dětí na jedné lekci je 8.

Ceník (platný od 1.9.2023):

Cena kurzu 5 lekcí plavání dětí stojí 2.390,-Kč.

Cena kurzu 10 lekcí plavání dětí stojí 4.360,-Kč.

Cena kurzu 15 lekcí plavání dětí stojí 5.940,-Kč.

Ukázková lekce plavání dětí stojí 540,-Kč.

Platba možná v hotovosti nebo na účet číslo 3447197309/0800Zpráva pro příjemce je jméno a příjmení dítěte a den plavání.

Sleva pro druhého sourozence současně plavajícího v našich kurzech je 10 % z ceny levnějšího kurzu.

Cena pro doprovod, který využívá wellness (1hodina vířivka, sauny) dospělý 100,-Kč, dítě 50,-Kč. Jako divák vstup samozřejmě zdarma. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Před nástupem do kurzu doporučujeme přečíst “Omluvy a náhrady ke stažení” a “Provozní řád plavání”. Dále nejpozději před první lekcí je nutno vyplnit přihlášku a registrovat dítě do systému “Auksys”.

Prostory šaten jsou vybaveny zařízením vhodným pro pobyt malých dětí (ohrádky, přebalovací podložky, nočníky atd.) a uzavřeny jen pro klienty plavání dětí Hastrmánci.

Po plavání a převlečení je vhodné se chvilku aklimatizovat ve vyhrazených prostorech, kde si můžete společně odpočinout, nakrmit,  případně přebalit děťátko. K dispozici jsou dětské jídelní židličky a mikrovlnná trouba k ohřátí přesnídávky.

Odkazy:

Aktuality


Najdete nás i na Facebooku